مشاور سئو شخصی است که دانش بالایی دارد و با توجه به پروژهای زیادی که داشته، تجربه های زیادی در حوزه سئو کسب کرده است.پس می تواند با ارائه راهکار و ترفندهای مناسب، موجب رشد وب سایت شما شود.

بسیاری از افراد و صاحبین کسب و کار نمی دانند که جهت افزایش رتبه در کلمات کلیدی مدنظر از کجا باید شروع کنند و در مسیر رسیدن به نتایج برتر گوگل، چه کارهایی انجام دهند و چه کارهایی نباید انجام دهند.

بعضی اوقات پیش می آید که افراد برای بهینه سازی سایت خود برای موتورهای جستجو و افزایش رتبه، از مشاور کمک می گیرند اما آن مشاور به دلیل نداشتن تجربه کافی، نه تنها موجب رشد نمی شود بلکه رتبه  آنها سیر نزولی پیدا می کند.اگر از یک مشاور سئو حرفه ای کمک نگیرید ممکن است سایت شما پنالتی شود.(سایت از نتایج گوگل حذف گردد

 

چرا باید مشاور سئو داشت؟

شما به عنوان مدیر و صاحب یک کسب و کار نمی توانید در همه حوزه ها تخصص داشته باشید و همه کارها را به تنهایی انجام دهید.

اگر در فضای آنلاین فعالیت دارید، داشتن یک مشاور سئو، از نان شب هم برای شما واجب تر است چون بدون داشتن مشاور، ممکن است سایت شما برای همیشه از نتایج گوگل حذف شود و تمام سرمایه شما از بین برود.

یک مشاور سئو خوب، می تواند یک قرارداد سئو با رعایت تبصره ها و قوانین برای شما تنظیم کند تا از هدر رفت سرمایه تان جلوگیری کنید.

یک مشاور سئو حرفه ای، با راهکارهایی که ارائه می دهد و دید نظارتی که روی سایت شما دارد، از پیشرفت به روش کلاه سیاه جلوگیری می کند.

یک مشاور سئو، سایت شما را بصورت دقیق بررسی،تحلیل و آنالیز می کند و پایان هر ماه به شما گزارش تخصصی ارائه می دهد.

از چه زمانی به مشاور سئو نیاز دارید؟

بهتر است قبل از خرید هاست و دامنه و راه اندازی سایت، با یک مشاور سئو گفتگو کنید تا طراح، سایت شما را طبق اصول سئو طراحی و راه اندازی کند.

این کار باعث می شود تا در آینده هزینه های گزاف بابت تغییرات در سایت پرداخت نکنید و از همان ابتدا با قدرت رشد کنید و نتیجه بگیرید.

لیست خدمات مشاور سئو

  • مشاوره طراحی سایت با اصول سئو
  • مشاوره در مورد انتخاب کلمه کلیدی
  • مشاوره در مورد سئو داخلی و تکنیکال
  • مشاوره در مورد تولید محتوا سایت با اصول سئو
  • مشاوره در مورد لینکسازی خارجی
  • مشاوره در مورد تکنیک های سئو